Види пластичної хірургії

В цілому, пластичну хірургію розділяють на дві великі категорії в залежності від переслідуваної мети:

  • естетична хірургія
  • реконструктивна хірургія

Естетична хірургія — це розділ пластичної хірургії, спрямований на поліпшення естетичного вигляду людського тіла і включає в себе виправлення вроджених або придбаних дефектів, а також корекцію ознак старіння. Естетичні втручання вимагають від хірурга не тільки медичних знань, а й особливого розуміння особистості пацієнта, тому що за цим проханням сидить настільки довільний термін «краса». Він повинен розуміти, що пацієнт шукає, і знати, що він може запропонувати, і в той же час навчити пацієнта дивитися на себе іншими очима, цінувати свої природні дані і, особливо, не підпорядковувати свої погляди виключно фізичного аспекту. Спілкування і діалог зближують пластичного хірурга з пацієнтом, як з медичної, так і з людської точки зору.

Реконструктивна хірургія — особливий і складний напрямок в пластичній хірургії, оскільки воно намагається максимально відновити пошкоджену (в результаті різних травм) або відсутню частину тіла або його функцію. Реконструктивна хірургія виконується як в медичних, так і в естетичних цілях, так як відновлений орган повинен виглядати якомога природніше.

Пластична хірургія в Uclinic

Прагнення поліпшити обличчя, тіло і молодий вид — ось цілі, які зробили пластичну хірургію однією з найбільш затребуваних областей медицини.
Пацієнт повинен розуміти, що результат будь-якої операції безпосередньо пов’язаний з показанням до операції, з використовуваною технікою і матеріалами, а також в тій мірі, в якій пацієнт дотримується до і післяопераційним показанням. Остаточний успіх багато в чому залежить від індивідуальних особливостей пацієнта.

Всі переваги і недоліки використання тієї чи іншої методики будуть обговорюватися з пластичним хірургом на передопераційних консультаціях. Пластичні хірурги Uclinic підтримують тісні зв’язки з провідними фахівцями в усьому світі, постійно удосконалюються, вивчаючи останні досягнення світової пластичної хірургії.