Що таке блефаропластика

Блефаропластика – це одна з найбільш прогресивних методик, застосовуваних у косметологічної медицині для корекції розрізу очей і форми вік. Останнім часом така процедура отримує все більшу популярність завдяки тому, що вона дає відмінний омолоджуючий ефект, не вимагає тривалого терміну реабілітації і проводиться швидко і безболісно. Згідно зі статистикою, останнім часом найбільшу кількість корекцій периорбитальной області проводять за допомогою саме цього методу.

Різновиди корекційної процедури

Сьогодні блефаропластика повік може здійснюватися двома способами. Один з них – традиційний. Це означає, що процедура корекції проводиться звичайним скальпелем. Іншим способом є лазерна блефаропластика. Її виконують із застосуванням високоточної лазерного променя. Так як промінь має діаметральний розмір всього лише п’ятдесят мікрометрів (це трохи тонше за людську волосину), він завдає мінімальні пошкодження тканин при їх розтині. Також цей промінь блокує розриви капілярних судин, тому кровотеча виключена.

На сьогоднішній момент пластика повік розділяється на кілька видів: кругова, верхня або нижня. Застосовуються вони комплексно або окремо на розсуд спеціаліста, в залежності від складності косметичної проблеми. Операція проводиться амбулаторно, без необхідності приміщення в стаціонар. Розглянемо основні види корекції більш детально:

  1. Блефаропластика верхньої повіки. Дозволяє прибрати наслідки вікових змін і генетичної схильності у вигляді обвислих шкіри повік. Операція може проводитися як під місцевим наркозом, так і під загальною анестезією. Тривалість процедури становить менше шістдесяти хвилин. Верхня блефаропластика дозволяє також позбутися від зайвої жирової тканини під шкірою повік. Після закінчення операції на місце розрізу накладають косметичний шов. Згодом місце розрізу повністю відновлюється і не доставляє абсолютно ніякого дискомфорту.
  2. Блефаропластика нижньої повіки, або субліціарная. Так само, як і пластика верхньої повіки, вона дає можливість видалити набряклість нижніх повік, так звані «мішки», жирову тканину, зайве розтягнуту шкіру нижніх повік в периорбитальной області навколо очей. Така процедура може проводитися різними способами: за допомогою розрізу або транскон’юктівальной пластики. За допомогою розрізу корекція проводиться для тих пацієнтів, кому необхідно видалити розтягнуту на них шкіру. Транскон’юктівальний спосіб застосовують у разі, якщо немає гострої необхідності робити розріз тканин.
  3. Кругова пластика повік. Призначають у разі, коли є необхідність в корекції і верхньої, і нижньої повіки пацієнта. Процедуру проводять за аналогією з вищевказаними. Але на відміну від них кругова корекція повік має деякі переваги. Наприклад, косметичний ефект можна отримати в результаті одноразової процедури, а також відсутня необхідність повторних хірургічних втручань в майбутньому.

Кому рекомендована блефаропластика лазерна

Та чи інша різновид блефаропластики як способу косметичної корекції повік рекомендовано в основному пацієнтам старшого покоління. Якщо існує необхідність, то вона може застосовуватися і в більш ранньому віці. Процедуру блефаропластики призначають при:

  • наявності вікових змін шкіри вік;
  • великих набряках навколо очей;
  • генетичних змін верхнього або нижнього століття;
  • необходіості трансформації форми розрізу очей;
  • асиметричному розташуванні повік;
  • необхідності видалити жирові відкладення під шкірою повік.

Блефаропластика в Uclinic

Якщо у вас виникла необхідність пройти блефаропластику в Києві, ви завжди можете звернутися в медичний центр Uclinic. Пластика повік, ціна на яку вважається демократичною, проводиться висококваліфікованими фахівцями в галузі пластичної хірургії. Вони мають багаторічний практичний досвід проведення подібних процедур. Тому пластика повік в Києві, проведена нашими фахівцями, доставить вам мінімум незручностей. Нашими послугами скористалися дуже багато пацієнтів, яким була необхідна блефаропластика. Їх відгуки свідчать про високу якість надаваних нами медичних послуг.