Про клініку

Сучасна діагностична клініка

Uclinic пропонує різні види медичної допомоги з усім необхідним обладнанням. Діагностика, лікування та профілактика захворювань в усіх напрямках сучасної медицини. Тут працюють тільки досвідчені і кваліфіковані лікарі різних спеціальностей. У клініці на Святошино кожен пацієнт отримає індивідуальний комплексний підхід і лікування.

Публічний договір про надання медичних послуг

Наші переваги

Багатопрофільна клініка

Помірні ціни

Турбота про тебе

Кваліфіковані спеціалісти

Ваше життя та здоровʼя - наш пріорітет

Сучасна діагностична клініка

Uclinic працює на базі Київського міжнародного університету, лікарями тут виступає ціла кафедра: професори і доценти, автори більше сотні наукових робіт. Вони розвиваються разом з часом, стежать за розвитком ринку і використовують у своїй роботі інновації для більш якісного та зручного лікування.
  • Сучасне обладнання
  • Кваліфіковані лікарі
  • Доступні ціни

Наші лікарі

Дорослі
Дитячі
Всі
Дивитись усіх

Відгуки про нас

Наталія

Нещодавно пройшла кількарівневе обстеження СКТ. Хочу висловити щиру вдячність Лікарю та його колегам за високий професіоналізм, за чуйність і підтримку. Буду радити Uclinic друзям і колегам.

10 Червня 2024
Анастасія

В UCLINIC сьогодні лікували зуби сину, під наркозом, все чудово, все сподобалось, зубки чудові у дитини тепер. Всі дуже привітні, чудовий персонал

20 Березня 2024
Кукайло Віталій

В Університетську Клініку я надійшов з діагнозом форамінальний стеноз L5-S1 з гострим люмбоішиалгічним синдромом, де мені було проведено операцію нейрохірургами Швецем Олександром та Глухеньким Марком. Я довго наважувався на поведення операйіі, але після того як біль стала нестерпною а прогулянки більше

16 Лютого 2024

Написати відгук

Наші партнери