Про клініку

Сучасна діагностична клініка

Uclinic пропонує різні види медичної допомоги з усім необхідним обладнанням. Діагностика, лікування та профілактика захворювань в усіх напрямках сучасної медицини. Тут працюють тільки досвідчені і кваліфіковані лікарі різних спеціальностей. У клініці на Святошино кожен пацієнт отримає індивідуальний комплексний підхід і лікування.

Публічний договір про надання медичних послуг

Наші переваги

Багатопрофільна клініка

Помірні ціни

Турбота про тебе

Кваліфіковані спеціалісти

Ваше життя та здоровʼя - наш пріорітет

Сучасна діагностична клініка

Uclinic працює на базі Київського міжнародного університету, лікарями тут виступає ціла кафедра: професори і доценти, автори більше сотні наукових робіт. Вони розвиваються разом з часом, стежать за розвитком ринку і використовують у своїй роботі інновації для більш якісного та зручного лікування.
  • Сучасне обладнання
  • Кваліфіковані лікарі
  • Доступні ціни

Наші лікарі

Дорослі
Дитячі
Всі
Дивитись усіх

Відгуки про нас

Кукайло Віталій

В Університетську Клініку я надійшов з діагнозом форамінальний стеноз L5-S1 з гострим люмбоішиалгічним синдромом, де мені було проведено операцію нейрохірургами Швецем Олександром та Глухеньким Марком. Я довго наважувався на поведення операйіі, але після того як біль стала нестерпною а прогулянки більше

16 Лютого 2024
Катерина

Приватна клініка Uclinic стала тим місцем, де я отримала висококласний сервіс. Лікарі досвідчені, чемні, делікатні. Справжній європейський рівень, а мені є, з чим порівнювати. Тепер вся наша сім’я буде обслуговуватися тут і лише тут.

19 Січня 2024
Ірина

Uclinic – чудова приватна клініка!!! Звернулася за консультацією і була вражена відношенням. Дуже турботливе ставлення до кожного пацієнта, навіть якщо ти лише підійшов до стійки адміністратора. Рекомендую! Буду лікуватися лише тут.

4 Січня 2024

Написати відгук

Наші партнери