Навіщо робити підтяжку грудей?

Коли молочні залози починають обвисати та набувають в’ялості, жінка може отримати психологічну травму. А це призводить і до певного фізичного дискомфорту. Цілком реально повернути грудям колишню ідеальність і привабливість. І допоможе у цьому пластична операція.

Мастопексія – це естетична процедура, покликана усунути птоз молочної залози, а саме її опущення. Вона зараховується до методів пластичної хірургії та вважається вкрай популярною. Підтяжка грудей є інвазивною процедурою. Її рекомендують робити у таких випадках:

 • невідповідність об’єму молочних залоз та навколишньої шкіри;
 • зміщення соска й ареоли донизу;
 • знижена еластичність шкіри та опущення молочних залоз внаслідок віку чи фізіології;
 • значні розтяжки, що утворилися з різних причин;
 • несиметричність молочних залоз;
 • надто великий розмір грудей;
 • післяпологовий стан і період лактації, коли шкіра більше не пружна і не еластична, груди більше не пишні, а опущені;
 • порушення у роботі гормонів чи різке схуднення;
 • низьке розташування грудей, спричинене фізіологічними особливостями.

Якщо є розтяжки та птоз, але при цьому зберігається об’єм залоз, то слід вдатися до підтяжки грудей без імплантів. За допомогою операції можна розв’язати проблему асиметрії. У будь-якому випадку необхідна консультація фахівця, який допоможе прийняттю виваженого рішення.

Різновиди

Підтяжка грудей включає підтягування відвислих грудей і надання їм нової форми. Підняти вище можна також низько розташовані соски. Відомо про такі види процедури:

 1. Вертикальна. Мастопексія подібного типу назначається, якщо сосок опущений до місця, де знаходиться підгрудна складка або навіть нижче. Також це актуально у разі суттєвого розтягування зв’язок через годування грудьми.
 2. Якірна підтяжка. Пластичну операцію такого плану рекомендується робити при птозі третього, четвертого та п’ятого ступеня. Якірна підтяжка грудей може поєднувати попередню техніку та виконання розрізу на зразок якоря.

Ще є періареолярний метод, який вважається найменш травматичним з усіх. Така підтяжка грудей супроводжується невеликими розрізами, після яких не залишається помітних рубців. Цей спосіб принесе ефективність, якщо жінка має невелике опущення. До того ж така підтяжка грудей дозволить покращити сосково-ареолярний комплекс.

Що можна отримати у результаті процедури?

Завдяки операції з підтяжки грудей можна досягти наступного ефекту:

 • омолодження грудей;
 • рятування від зайвої шкіри;
 • підняття соска з ареолою;
 • підтягування підтримуючих тканин.

Якщо підібрати відповідний спосіб розв’язання проблеми, то вдасться досягти необхідної форми та пружності. Після мастопексії груди можуть стати вищими, більш пружними на дотик. Причому розмір залишиться незмінним після підтяжки грудей у Києві. Зберігається і повнота, і округлість у верхній частині. Завдяки Т-подібному виду операції виходить усунути яскраво виражений мастоптоз, асиметрію, змінити положення сосково-ареолярного комплексу.

Жінки, які зважилися на мастопексію, ціна якої залежатиме індивідуально від ситуації, заявили про позитивні естетичні результати. Більше того, значною мірою зросла їхня впевненість у собі. Це сприятливо позначилося на сексуальному житті.

Підготовка

Перед тим як робити підтяжку грудей, потрібно спершу пройти мамографічне або ультразвукове обстеження. Це потрібно з метою унеможливлення присутності вузликів у грудних залозах. До 30 років проходять ультразвук, після – мамографію. Обов’язково здаються біохімічний та клінічний аналіз крові, виконуються ЕКГ і флюорографія. Не зайвим буде пройти дослідження на ВІЛ та венеричні захворювання.

Перед підтяжкою грудей слід перебувати у максимально гарному настрої. Проблем зі здоров’ям не повинно бути. Варто звести до мінімуму вживання спиртного та нікотину. За 14 днів до проведення мастопексії слід припинити прийом препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту.

Після підтяжки грудей, ціна якої прийнятна, необхідно берегти себе і на деякий час забути про активний рух. Це стосується всіх аспектів життя. Добре, якщо у післяопераційний період за пацієнткою буде організовано належний догляд. Перед підтяжкою грудей також важливо дотримуватися деяких рекомендацій. На операцію треба приходити та психологічно спокійною.

Скільки коштує підтяжка грудей

Ціни на підтяжку грудей варіюються. На кінцеву вартість впливає низка факторів. Це поточний стан пацієнтів, особливості організму та статури, ступінь серйозності проблеми. Зазвичай у ціну підтяжки грудей включені:

 • консультація зі спеціалістом;
 • перебування у стаціонарі;
 • послуги медичного персоналу;
 • анестезія, що підбирається індивідуально;
 • безпосередньо операція;
 • матеріали для хірургічного втручання та періоду відновлення.

Відповідь на запитання, скільки коштує підтягнути груди, залежить і від обраного методу, використання імплантів, необхідності переміщувати соски, коригувати ареолу або видаляти тканини. Точна ціна підтяжки грудей в Україні озвучується лікарем після консультації, огляду та дослідження організму.

Проведення операції у клініці

Щоб зробити підтяжку грудей у Києві, ціна якої буде доступною, можна звернутися до Uclinic. Залежно від ступеня відвисання, буде підібрано оптимальну техніку. Сама процедура триває від 1,5 до 4 години.

У клініці, розташованій у Святошинському районі поряд зі станціями метро “Житомирська” та “Академмістечко”, працюють кваліфіковані пластичні хірурги. При підборі відповідного способу підтяжки грудей враховується багато критеріїв. Кінцевий результат операції відповідає очікуванням пацієнток. Для запису на консультацію можна зателефонувати за вказаними на сайті номерами або залишити свої контактні дані у спеціальній формі.