Ціни на збільшення грудей
Ціна збільшення грудей у Києві залежить від безлічі чинників: від її параметрів, від необхідності проведення діагностичних процедур і тривалості перебування в стаціонарі. Витрати на діагностику допоможуть виключити ризики і зробити так, щоб процедура була ефективною і мінімально травматичною для організму.
Середня вартість збільшення грудей (включно з супутніми витратами) в Україні становить від 90 000 до 140 000 гривень. У вартість входять імпланти, ліки, операція, анестезія, компресійна білизна, перебування в стаціонарі.
Показання
Жінкам, які бажають зробити корекцію грудей, необхідно заздалегідь розуміти, що процедура може бути ускладнена наслідками, тому спершу потрібно зважити всі “за” й “проти”, уточнити показання та протипоказання до мамопластики.
Тому процедура може бути показана в таких випадках:
- атрофія – розтягнення й обвисання молочних залоз після грудного вигодовування;
- обвисання грудей – притаманне літнім жінкам;
- косметичний дефект після видалення ракової пухлини молочної залози;
- макромастія – відноситься до занадто великих грудей;
- гінекомастія – “обвисання” чоловічих грудей;
- маленькі груди.
В останньому випадку операція прямо не показана і може бути проведена лише за бажанням пацієнтки, якщо немає медичних протипоказань і жінку влаштовує ціна процедури.
Протипоказання
Що стосується наявних протипоказань до мамопластики, лікарі виділяють такі:
- Вагітність і годування грудьми – тільки після пологів, після переведення дитини на штучне вигодовування можна ставити питання щодо корекції грудей.
- При діагностуванні кінцевих стадій ожиріння – у цьому випадку, якщо пацієнтка втрачає вагу, корекція грудей взагалі не потрібна.
- Якщо діагностовано рак молочної залози, жінці також категорично забороняється проводити таку корекцію грудей.
- У разі якщо у пацієнтки діагностовано цукровий діабет незалежно від стадії перебігу захворювання.
- Якщо є захворювання легенів і серця, особливо проблеми зі згортанням крові.
Кожна жінка, яка бажає зробити пластику грудей, зобов’язана знати про заборони на пластику і бути готовою до цього.
Експерти роблять усе можливе, щоб уникнути негативних наслідків після маммопластики, але результати залежать і від стану організму жінки. Операція зі зміни грудей проходить під загальним наркозом, тривалість процедури – від 1,5 до 3 годин, залежно від складності.
Рекреаційний період після мамопластики триває від 2 до 4-5 діб. Після виписки з клініки потрібно раз на тиждень відвідувати лікаря для того, щоб зрозуміти, як протікає відновлення та чи немає ускладнень. У разі їхньої наявності лікар призначає лікування препаратами і мазями для швидкого загоєння. Повне відновлення відбувається тільки після 2-4 тижнів. Далі слід відвідувати лікаря 1-2 рази на місяць для контрольного огляду.
Види мамопластики
Вибір того чи іншого виду цієї процедури безпосередньо залежить від побажань жінки. Розрізняють такі види мамопластики:
- Аугментаційна. Ця операція є збільшенням грудей. Обсяг грудей збільшується за допомогою імплантатів або власної жирової тканини пацієнтки (нарощування жиру). Операція може знадобитися, якщо у вас маленький розмір або якщо одні груди більші за інші.
- Редукційна. Її проводять у зворотному випадку – якщо пацієнтка хоче зменшити розмір грудей, при цьому зберігши лактаційні функції.
- Корекція грудей. Необхідна в разі вроджених аномалій або зміщення раніше встановлених імплантатів.
- Ліфтинг (мастопексія). Сприяє усуненню обвисання (відсутності) молочної залози після грудного вигодовування або у зв’язку з віковими змінами.
- Корекція сосків. Вроджені та набуті дефекти вимагають зміни їхнього розташування або форми.
- Реконструкція грудей. Це робиться після мастектомії (операція разом із грудьми для лікування раку) або після серйозної травми. Імплантат пацієнтки або шкірно-жирову тканину використовують для відновлення грудей.
Шорсткі імплантати вживаються у мамопластиці найчастіше, операція з їхнім застосуванням гарантує швидке відновлення грудей без наслідків. Вартість на подібні імплантати трохи вища, але вони гарантують хорошу адаптацію молочних залоз.
Сольові імплантати є порожниною з силіконової оболонки, куди впорскується сольовий розчин. Перевагою подібних імплантатів є відсутність шкоди здоров’ю під час розриву оболонки, сольовий склад миттєво засвоюється організмом. Іншою їхньою перевагою є низька ціна, тоді як імплантати із силіконовим гелем набагато дорожчі й менш безпечні.
Який імплантат підійде пацієнтці – вибирає пластичний хірург, виключно професіонал зможе правильно підібрати необхідний матеріал і зробити все на найвищому рівні.
Підготовка до операції
Насамперед усі пацієнтки проходять попередню консультацію у лікаря. Спеціаліст докладно про все розповідає: що це за процедура, як проходить операція, які будуть зміни і можливі побічні ефекти. Далі проводиться огляд пацієнтки на виявлення поточного фізичного та психологічного стану, перевірка на показання та протипоказання. За потреби лікар може призначити проведення додаткових оглядів і досліджень.
Отримавши консультацію, пацієнтка здає всі аналізи: аналіз крові (загальний, біохімічний, ЗПСШ, гепатит, цукор), аналіз сечі, коагулограма. А також за необхідності призначають ЕКГ, УЗД молочних залоз, КТ грудної клітки, УЗДГ вен ніг.
Після проходження всіх обстежень пацієнтки звертаються до терапевта, який дає висновок про те, що протипоказань не виявлено і можна проводити операцію.
Відновлення
Після закінчення впливу анестезії можуть виникнути больові відчуття в зоні, де проводилася операція. Не варто пробувати знімати компресійну білизну або гнітючу пов’язку, оскільки це, можливо, стане причиною розвитку ускладнень.
Оскільки пацієнтка одразу після процедури поміщається в стаціонар, доскональні рекомендації з приводу періоду реабілітації їй дає лікар перед випискою. За відсутності ускладнень вже за 1-3 дні жінка зможе повернутися додому. Потім необхідно буде регулярно відвідувати клініку для проведення контрольних оглядів. Шви знімають на 10 добу, але цього робити не потрібно, якщо під час операції використовувалися саморозсмоктувальні нитки. Потреба в наступних візитах у клініку залежить від особливостей відновлення.
У найближчі 6 місяців медики не рекомендують пацієнтці планувати вагітність. Якщо дівчина завагітніла після проведення мамопластики, то їй слід звернутися до фахівця по допомогу – лікар пояснить, як правильно годувати грудьми і доглядати за сосками. Через 14 днів після мамопластики дозволено робити легкий вібромасаж грудей – для того щоб імплантати краще прижилися.
Можливі ускладнення після операції
Будь-яка жінка, яка планує пластику грудей, повинна вивчити перелік ймовірних ускладнень. В інтернеті можна виявити багато неприємних фото, які стають причиною серйозних сумнівів. Ускладнення можуть виникнути після будь-якого втручання на молочній залозі. Можуть бути такі:
- біль і набряки;
- серома або гематома;
- підвищення температури;
- зміна чутливості;
- деформація або шкірне рубцювання.
Як і больові відчуття, набряк грудей, а іноді й живота після мамопластики – це звичайна реакція на операцію. Якщо він тримається більше трьох місяців або раптово збільшується, це свідчить про формування ускладнення. Прискорити зникнення набряку допоможе носіння спеціального бюстгальтера, а також дотримання рекомендацій лікаря щодо фізичних навантажень, питного режиму і споживання солі.
Сероми і гематоми є ділянками скупчення рідини: мануфактурної або крові. На відміну від набряку, вони мають більш-менш виразні межі і, як правило, розміщуються в нижній частині молочної залози, оскільки зміщуються туди під впливом сили тяжіння. Шкіра над серомою має звичайне забарвлення. Під час розвитку гематоми скупчення крові забарвлює її у всілякі кольори червоного, синюшного або фіолетового кольору. Під час обмацування дівчина відзначатиме незначну болючість.
Маленькі сероми і гематоми пройдуть самостійно. Більші утворення можуть нагноїтися. Тільки лікар зможе конкретно оцінити ступінь серйозності та призначити лікування! Залежно від тяжкості ускладнення призначається лікарська терапія або дренування утворення. У цьому випадку надлишки рідини відкачуються за допомогою довгої голки.
Переваги Uclinic
Uclinic – це сучасний лікувально-діагностичний центр з величезним діапазоном лікарських послуг. Він гарантує точну діагностику, високоякісне і комплексне лікування, затишну обстановку, і найголовніше – надійність. Власна клініко-діагностична лабораторія дозволяє професіоналам швидко провести всі необхідні аналізи, встановити достовірний діагноз і призначити найкраще лікування. Сучасна Uclinic функціонує на базі Київського інтернаціонального університету, фахівцями тут виступає ціла кафедра: професори і доценти, творці більше сотні академічних робіт. Завдяки робочій практиці вони вдосконалюються, стежать за розвитком ринку і застосовують у своїй роботі інновації для високоякісного і зручного лікування.
Акуратні, повні груди – мрія кожної жінки. Сьогодні цю мрію легко здійснити в життя за допомогою мамопластики. Професіонали можуть підібрати правильний імплант для досконалої форми грудей. Але перед тим як прийняти кінцеве рішення, необхідно ретельно продумати цей крок і проконсультуватися з фахівцем з пластичної хірургії.
Мамопластика – поверніть собі впевненість і відчуйте свою унікальну красу!
Вартість послуг
Контурна пластика для об'єму контурів тіла | 10 000 грн |
Ліпосакція 1 зона | 10 000 грн |
Торсопластика - кругова підтяжка тіла | 90 000 грн |
Пластика сідниць | 65 000 грн |
Ліпосакція живота | 45 000 грн |
Абдомінопластика | 65 000 грн |
Реконструкція молочних залоз | 80 000 грн |
Заміна грудних імплантів | 65 000 грн |
Підтяжка грудей | 75 000 грн |
Мамопластика | 75 000 грн |
Ліпофілінг грудей | 40 000 грн |
Ринопластика | 50 000 грн |
Отопластика | 25 000 грн |
Видалення грудків Біша | 25 000 грн |
Хейлопластика | 30 000 грн |
Кругова підтяжка особи/Фейсліфтинг | 75 000 грн |
Кругова блефаропластика | 45 000 грн |
Блефаропластика нижніх повік | 25 000 грн |
Блефаропластика верхніх повік | 20 000 грн |
Операція зі зміни статі | 150 000 грн. |
Круропластика | 50 000 грн. |
Лігаментотомія | 50 000 грн. |
Пластика уретри | 80 000 грн. |
Видалення новоутворень молочної залози | 20 000 грн. |
Лапараскопічні операції | 15 000 грн. |
Гістероскопія | 5 000 грн. |
Септопластика | 10 000 грн. |
Аденоїдотомія | 5 000 грн. |
Тонзелактомія | 8 000 грн. |
Гаймаротомія | 8 000 грн. |
Лікування косоокості | 10 000 грн. |
Хочу висловити подяку лікарю нейрохірургу Швецю Олександру Васильовичу. Через складну хворобу не перший раз оперувалася в нього. Професіонал своєї справи, приємна людина, завжди відповість на телефонний дзвінок та у месенджерах. Дуже уважний до проблем пацієнта. Бажаю Вам, Олександре Васильовичу, успіхів більше
Нещодавно пройшла кількарівневе обстеження СКТ. Хочу висловити щиру вдячність Лікарю та його колегам за високий професіоналізм, за чуйність і підтримку. Буду радити Uclinic друзям і колегам.
В UCLINIC сьогодні лікували зуби сину, під наркозом, все чудово, все сподобалось, зубки чудові у дитини тепер. Всі дуже привітні, чудовий персонал