Чим займається педіатр

Педіатр – один з найбільш затребуваних лікарів у дитячій медицині. Він займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань, від народження дитини до її повноліття.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує, щоб діти перебували під наглядом і керівництвом педіатра з метою:

  • рутинних оглядів, щоб контролювати нормальний розумовий і фізичний розвиток дітей;
  • організації та проведенні імунопрофілактики (відповідно до графіка щеплень);
  • раннього виявлення захворювань;
  • правильної діагностики та лікування гострих захворювань, травм та інших проблем зі здоров’ям;
  • інформування батьків про правильне харчування, необхідні заходи безпеки для дітей молодшого віку і рекомендації фізичної активності відповідно до особливостей і потреб дитини;
  • правильного психоневрологічного розвитку на психічному, емоційному і соціальному рівні;
  • напрямок батьків до інших фахівців в разі дітей з особливими потребами;
  • надання відповідей батькам на будь-які питання про зростання і розвитку малюка.

Як часто відвідувати педіатра в клініці

У свій перший рік життя малюк перебувати під пильним наглядом педіатра. Лікар регулярно його оглядає, вимірює зріст і вагу, стежить за його розвитком, проводить вакцинацію, а також, якщо необхідно, проводить діагностику і лікування захворювань.

Після виписки з пологового будинку, лікар-педіатр оглядає дитину на 5-7 день після народження, наступний огляд буде на 10-14 день, можна самим поїхати на прийом або ж викликати фахівця додому. Далі прийоми повинні відбутися один раз на місяць до того, як малюку виповнитися рік, і після цього кожні 3 місяці – до 3 років, якщо не виявляються захворювання.

Після виконання 3 років педіатра дозволяється відвідувати рідше, це буде потрібно при вступі до дитячого садка, школи, планових щеплень, оформленні довідки або ж коли дитина нездужає. Для профілактики і повному впевненості в здоров’я вашого сина чи доньки, консультацію педіатра в приватній клініці можна отримати коли завгодно.

Як проходить консультація у педіатра і її вартість

Діти повинні довіряти лікарю, тільки тоді їх вдасться добре оглянути. Наш педіатр знає всі тонкощі поводження навіть з самими маленькими, він зробить все, щоб ті розслабилися і не боялися.

Педіатр вимірює зріст, окружність голови і грудей у ​​немовлят, зважує їх, веде огляд різних органів і систем організму, слухає дихання і серцебиття і т. д. Вся інформація записується в медичній картці. При кожному наступному візиті ця картка буде доповнюватися записами про стан пацієнта, діагностичних дослідженнях, відомостях про проведення лікування і його результати.

Після консультації, якщо буде потрібно, педіатр може відправити вас і вашу дитини до інших лікарів-спеціалістів для перевірки.

Консультація педіатра в Uclinic проводиться на вищому рівні, ціна вказана нижче.