Показання та протипоказання

Гайморотомія показана у таких випадках:

• гайморит у поліпозно-гнійній формі;
• гайморит у гіперпластичній формі;
• сторонні тіла у пазусі (можуть потрапити під час стоматологічної операції);
• руйнування кісткової стінки та інші зміни в пазусі;
• ускладнення терапії, за яких у пазусі може з’явитися грибкове тіло;
• міцетома гайморової пазухи;
• операцію з гаймориту показано при частих його рецидивах;

Конкретні показання до операції на гайморовій пазусі визначає лікар. Що стосується протипоказань, то серед них можна виділити такі:

• хронічні захворювання органів із тяжким перебігом хвороби;
• вагітність;
• проблеми зі згортанням крові;
• різні інфекції у гострій стадії;

В цілому, ендоскопічна гайморотомія має тільки відносні протипоказання. Це означає, що операція з гаймориту може бути призначена в кожному окремому випадку, тобто сам лікар приймає рішення про необхідність хірургічного втручання та наявність протипоказань. Протипоказання визначаються під час первинного огляду та консультації. Для цього пацієнту необхідно записатися на прийом та прибути до клініки.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image-6-1024x575.png

Як відбувається операція

Загалом, існує кілька способів для проведення такої операції. Перший варіант — ендоскопічна гайморотомія, ціна, на яку в нашій клініці цілком доступна. Ця операція виконується за допомогою ендоскопа з різними кутами огляду. Лікар, використовуючи спеціальні інструменти, видаляє зайві утворення з гайморових пазух, чистить їх та дезінфікує. Як дезінфекція використовуються різні лікарські засоби.

Ще один варіант операції — гайморотомія по Калдвелл-Люку, яку ще називають радикальною гайморотомією. У цьому випадку лікар використовує інструмент для розрізу слизової оболонки над верхньою губою, після чого робить отвір у кістковій стінці. Через цей отвір проводяться маніпуляції, після закінчення яких фахівець промиває порожнину та зашиває розріз. Така операція з гайморотомії називається радикальною саме через деталі процесу, натомість вона дозволяє дістатися до важкодоступних місць.

Операцію з ендоскопічної та радикальної гайморотомії в Києві можна провести в нашій клініці.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - photo_2021-11-24_21-29-44-1024x681.jpg

Переваги такої операції в Uclinic

На гайморотомію ціна в Україні приблизно однакова, але у нашій клініці таку операцію виконують максимально уважно. Після операції немає ніяких косметичних дефектів особи, крім періоду, поки затягнеться шов при радикальному підході. Після гайморотомії реабілітація не займає багато часу і не потребує спеціального догляду — можливо, знадобиться набір кремів та мазей. Крововтрата при операції мінімальна, а проводити її можна навіть у амбулаторних умовах.

Іноді пацієнти можуть відчувати зниження чутливості біля носа, але це повністю проходить приблизно через тиждень. Відчуття тяжкості в галузі втручання також можливе, але це відбувається буквально за пару днів. У нашій клініці на операцію з гайморотомії ціна є цілком доступною, а якість обслуговування на висоті. Ми уважно стежимо за всіма важливими деталями, а наші фахівці мають величезний досвід.

Звертайтесь до нас

Здоров’я людини дуже важливе, а враховуючи, що кожен з нас унікальний, ми вимагаємо особливого підходу до вирішення проблем зі здоров’ям. Наша клініка гарантує саме індивідуальну увагу до кожного пацієнта, що буде важливо для мінімізації можливих ризиків та ускладнень. Якщо у вас є проблема — просто зверніться до нас. На першій консультації ви зможете дізнатися всі важливі деталі щодо вашої ситуації.