Стоматологічне відділення

Мати здорові зуби мріє кожен з нас. Тому важливо вчасно проходити профілактику та одразу звертатися до лікаря при виявленні початкових симптомів та болю. Клініка Udent – це досвідчені лікарі, сучасне обладнання та дієве лікування. Звертаючись за стоматологічними послугами, ви отримуєте якісний сервіс та професійний підхід до вирішення зубних проблем.

Наші послуги

Наші лікарі

Дорослі
Дитячі
Всі
Дивитись усіх

Відгуки про нас

Кукайло Віталій

В Університетську Клініку я надійшов з діагнозом форамінальний стеноз L5-S1 з гострим люмбоішиалгічним синдромом, де мені було проведено операцію нейрохірургами Швецем Олександром та Глухеньким Марком. Я довго наважувався на поведення операйіі, але після того як біль стала нестерпною а прогулянки більше

16 Лютого 2024
Катерина

Приватна клініка Uclinic стала тим місцем, де я отримала висококласний сервіс. Лікарі досвідчені, чемні, делікатні. Справжній європейський рівень, а мені є, з чим порівнювати. Тепер вся наша сім’я буде обслуговуватися тут і лише тут.

19 Січня 2024
Ірина

Uclinic – чудова приватна клініка!!! Звернулася за консультацією і була вражена відношенням. Дуже турботливе ставлення до кожного пацієнта, навіть якщо ти лише підійшов до стійки адміністратора. Рекомендую! Буду лікуватися лише тут.

4 Січня 2024

Написати відгук

Про нашу клініку

Про нашу клініку

Uclinic – приватна клініка з великим переліком медичних послуг. Ми пропонуємо нашим клієнтам точну апаратну діагностику, комплексне лікування найвищого рівня, а також комфортні умови. Ми створили атмосферу уваги та турботи, у якій всі консультації та процедури проходять приємніше й ефективніше. Кожен потенційний пацієнт може розраховувати на професійний підхід, що базується на сучасних технологіях. У клініці приймають найкращі лікарі України, які мають практичний досвід і постійно проходять підвищення кваліфікації. Власна клініко-діагностична лабораторія дозволяє швидко проводити всі аналізи на місці. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта та готові надати йому повноцінне комплексне лікування за європейськими стандартами.

До клініки варто звернутися, якщо ви:

  • відчуваєте постійний дискомфорт чи біль у будь-якій частині тіла;
  • давно не були на профілактичному огляді;
  • стали напруженими та дратівливими;
  • маєте проблеми зі сном;
  • часто стресуєте;
  • відчуваєте слабкість і втомлюваність;
  • піклуєтесь про своє здоров'я;
  • розумієте, що потрібна невідкладна допомога лікаря;
  • хочете попередити більш тяжкі наслідки тої чи іншої хвороби;
  • маєте нульовий рівень енергії.

Контакти

Київ

вул. Львівська 49, +38 063 407 42 42

ст. метро Житомирська

Наші партнери